צור קשר

מאמרים מקצועיים

כל העדכונים האחרונים מפעילות המחאה, המידע שייך לכם הריבון. שתפו ועזרו לנו להפיץ את הבשורה
צילום בניינים

עורך דין דיני חוזים

עורך דין דיני חוזים הוא עורך דין שיודע כיצד לערוך חוזים ברמה מקצועית. במהלך חיינו, רובנו ניתקל בצורך לערוך חוזה כזה או אחר לרכישה או מכירה של דירה, הצטרפות למקום עבודה, הסדרת חלוקת הרכוש בין זוג נשוי באמצעות הסכם ממון, הסכם גירושין ואף עריכה של הסכם צוואה לעקיפת צו הירושה הסטנדרטי.
stumpblue

מה זה נוטריון

נוטריון הוא עורך דין מוסמך שעבר קורס נוסף לקבלת תואר הנוטריון, המאפשר לו לאשר, לאמת, להעיד ולערוך מסמכים משפטיים. חתימת נוטריון היא בעלת משקל רב יותר משל עורך דין פשוט, והיא מעידה בפני בית המשפט כי המסמך הוא מקורי, חוקי, ומאושר על ידי כל הצדדים החתומים עליו ממקום של רצון חופשי ותום לב. 
house plan

עורך דין מקרקעין

עורך דין מקרקעין או עו"ד נדל"ן הוא עורך דין העוסק בכל המתקשר לנדל"ן פרטי ומסחרי ולרבות לעסקאות רכישה ומכירה, שכירות, עסקאות קומבינציה, פרצלציות ועוד. תפקידו של עו"ד מקרקעין הוא לסייע ולהביא לסגירה של עסקה על הצד הטוב ביותר, תוך ייצוג הלקוח מול רשויות המדינה השונות ומול צד ב', עד לחתימה על חוזה בו מובעים תנאים שסוכמו מראש. 
Blackbook hammer

דיני מקרקעין

דיני מקרקעין הם השירותים והתהליכים המתבצעים בנושא המקרקעין, קרי עולם הנדל"ן מבחינה משפטית. שירותים במסגרת דיני המקרקעין כוללים בין היתר עריכת חוזים בתחום, ייצוג בבית המשפט מול הרשויות המקומיות ומול גורמים חיצוניים, ניהול עסקאות קומבינציה, מיזוג, רכישה ומכירה, רישום נכסים ועוד.
דילוג לתוכן